| Numer części producenta : | 656C14454I3T |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | CTS Electronic Components |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | XTAL OSC XO 144.5000MHZ HCMOS |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 656C14454I3T(1).pdf656C14454I3T(2).pdf656C14454I3T(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 656C14454I3T |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | XTAL OSC XO 144.5000MHZ HCMOS |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 656C14454I3T(1).pdf656C14454I3T(2).pdf656C14454I3T(3).pdf |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Seria | 656C |
| oceny | - |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | HCMOS |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.073" (1.85mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±25ppm |
| Częstotliwość | 144.5 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 65mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | 22mA |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |








XTAL OSC XO 148.5000MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 148.5000MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 144.5000MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 144.5000MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 144.5000MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 144.5000MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 144.5000MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 144.5000MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 144.5000MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 148.5000MHZ HCMOS