| Numer części producenta : | 656V25004C3T |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | CTS Electronic Components |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 656V25004C3T(1).pdf656V25004C3T(2).pdf656V25004C3T(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 656V25004C3T |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 656V25004C3T(1).pdf656V25004C3T(2).pdf656V25004C3T(3).pdf |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Seria | 656P/L |
| oceny | - |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | LVDS |
| temperatura robocza | -20°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.073" (1.85mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±30ppm |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 65mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | 22mA |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |








XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD