| Numer części producenta : | 752081472JP | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | CTS Electronic Components | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SRT | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 752081472JP(1).pdf752081472JP(2).pdf752081472JP(3).pdf752081472JP(4).pdf752081472JP(5).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 752081472JP |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SRT |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 752081472JP(1).pdf752081472JP(2).pdf752081472JP(3).pdf752081472JP(4).pdf752081472JP(5).pdf |
| Tolerancja | ±5% |
| Współczynnik temperaturowy | ±200ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.465' L x 0.080' W (11.81mm x 2.03mm) |
| Seria | 752 |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Współczynnik dopasowania rezystora | - |
| Oporność (Ohm) | 4.7k |
| Moc na element | 80mW |
| Package / Case | 8-SRT |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba rezystorów | 7 |
| Ilość Pins | 8 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.100' (2.53mm) |
| Rodzaj obwodu | Bussed |
| Aplikacje | - |







RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SRT
RES ARRAY 7 RES 470 OHM 8SRT
RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SRT
RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SRT
RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SRT
RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SRT
RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SRT
RES ARRAY 7 RES 470 OHM 8SRT
RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SRT
RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SRT