| Numer części producenta : | 77083822P |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | CTS Electronic Components |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 8SIP |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 77083822P(1).pdf77083822P(2).pdf77083822P(3).pdf77083822P(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 77083822P |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 8SIP |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 77083822P(1).pdf77083822P(2).pdf77083822P(3).pdf77083822P(4).pdf |
| Tolerancja | ±2% |
| Współczynnik temperaturowy | ±100ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SIP |
| Rozmiar / Wymiar | 0.800" L x 0.098" W (20.32mm x 2.50mm) |
| Seria | 770 |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Współczynnik dopasowania rezystora | - |
| Oporność (Ohm) | 8.2k |
| Moc na element | 100mW |
| Package / Case | 8-SIP |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba rezystorów | 4 |
| Ilość Pins | 8 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.195" (4.95mm) |
| Rodzaj obwodu | Isolated |
| Aplikacje | - |







RES ARRAY 4 RES 82K OHM 8SIP
RES ARRAY 4 RES 82 OHM 8SIP
RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 8SIP
RES ARRAY 4 RES 820 OHM 8SIP
RES ARRAY 4 RES 82K OHM 8SIP
RES ARRAY 4 RES 820K OHM 8SIP
RES ARRAY 4 RES 820 OHM 8SIP
RES ARRAY 4 RES 820K OHM 8SIP
RES ARRAY 4 RES 82 OHM 8SIP
KNB1560 U68 10% 275V L4 R22.5 CD