| Numer części producenta : | CA32C1003HMT |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | CTS Electronic Components |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | CA32C1003HMT(1).pdfCA32C1003HMT(2).pdfCA32C1003HMT(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | CA32C1003HMT |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | CA32C1003HMT(1).pdfCA32C1003HMT(2).pdfCA32C1003HMT(3).pdf |
| Napięcie - Dostawa | 1.8V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seria | CA32 |
| oceny | AEC-Q200 |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | HCMOS, TTL |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±50ppm |
| Częstotliwość | 10 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 40mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | 10µA |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |







XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL