| Numer części producenta : | CA70C1433INT |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | CTS Electronic Components |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | CA70C1433INT(1).pdfCA70C1433INT(2).pdfCA70C1433INT(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | CA70C1433INT |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | CA70C1433INT(1).pdfCA70C1433INT(2).pdfCA70C1433INT(3).pdf |
| Napięcie - Dostawa | 2.5V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Seria | CA70 |
| oceny | AEC-Q200 |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | HCMOS, TTL |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±50ppm |
| Częstotliwość | 14.31818 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 30mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | 10µA |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |







XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS