| Numer części producenta : | S42C043474GP |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | CTS Electronic Components |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES ARRAY, CONCAVE, 2 RES 0603, |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | S42C043474GP.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | S42C043474GP |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | RES ARRAY, CONCAVE, 2 RES 0603, |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | S42C043474GP.pdf |
| Tolerancja | ±2% |
| Współczynnik temperaturowy | ±200ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 0606 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| Seria | S4x |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Współczynnik dopasowania rezystora | - |
| Oporność (Ohm) | 470k |
| Moc na element | 63mW |
| Package / Case | 0606, Concave |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba rezystorów | 2 |
| Ilość Pins | 4 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Rodzaj obwodu | Isolated |
| Aplikacje | DDR SDRAM, DRAM, MDDR |







RES ARRAY, CONCAVE, 2 RES 0603,
RES ARRAY, CONCAVE, 2 RES 0603,
RES ARRAY, CONCAVE, 2 RES 0603,
RES ARRAY, CONCAVE, 2 RES 0603,
RES ARRAY, CONCAVE, 2 RES 0603,
RES ARRAY, CONCAVE, 2 RES 0603,
RES ARRAY, CONCAVE, 2 RES 0603,
RES ARRAY, CONCAVE, 2 RES 0603,
RES ARRAY, CONCAVE, 2 RES 0603,
RES ARRAY, CONCAVE, 2 RES 0603,