| Numer części producenta : | SWH15-9-EB-P6 |
|---|---|
| Status RoHs : | Zgodny z RoHS |
| Producent / marka : | CUI, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 14W |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | SWH15-9-EB-P6 |
|---|---|
| Producent | CUI, Inc. |
| Opis | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 14W |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | |
| Waga | - |
| Napięcie - Wyjście | 9V |
| Napięcie - Wejście | 90 ~ 264 VAC |
| Numer standardowy | 60335-1 |
| Rozmiar / Wymiar | 2.44" L x 1.56" W x 1.79" H (62.1mm x 39.7mm x 45.4mm) |
| Seria | SWH15-E (15W) |
| Region Wykorzystywane | Europe |
| Moc (W) | 14 W |
| Polaryzacja | Positive Center |
| Pakiet | Bulk |
| Złącze wyjściowe | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| temperatura robocza | 0°C ~ 40°C |
| Brak poboru mocy obciążenia | 100mW |
| Typ wejścia | Fixed Blade |
| Złącze wejściowe | KSC 8305 |
| Formularz | Wall Mount (Class II) |
| Wydajność | 83.6% |
| Obecny - Wyjście (Max) | 1.5A |
| Długość przewodu | 70.9" (1.80m) |
| Agencja zatwierdzająca | CE |
| Aplikacje | Household Appliances, ITE (Commercial) |







AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 14W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 14W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 14W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 14W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 14W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 14W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 14W