| Numer części producenta : | PLA3G822E05 |
|---|---|
| Status RoHs : | Zgodny z RoHS |
| Producent / marka : | Cannon |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CIRCULAR |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | PLA3G822E05(1).pdfPLA3G822E05(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | PLA3G822E05 |
|---|---|
| Producent | Cannon |
| Opis | CIRCULAR |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | PLA3G822E05(1).pdfPLA3G822E05(2).pdf |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder Cup |
| Zastawianie | Unshielded |
| Rozmiar osłony, MIL | - |
| Rozmiar osłony - Insert | - |
| Materiał powłoki | Polysulfone (PSU) |
| Wykończenie powłoki | - |
| Seria | PL |
| Materiał podstawowy | Plastic |
| Pakiet | Bulk |
| Orientacja | E |
| temperatura robocza | -50°C ~ 150°C |
| Liczba biegunów | 5 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| element mocowania | - |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Wstaw materiał | Plastic |
| Stopień ochrony | IP50 - Dust Protected |
| cechy | Backshell |
| mocowanie Rodzaj | Latch Lock, Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 7A |
| Materiał styków | Copper Alloy |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 20.0µin (0.51µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Plug, Male Pins |
| Kolor | Gray |
| Otwarcie kablowa | 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) |
| Podstawowy numer produktu | PLA3G |
| Materiał Backshell, poszycie | Polysulfone (PSU) |
| Aplikacje | Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement |








CIRCULAR

CIRCULAR

CIRCULAR

CIRCULAR

CIRCULAR

CIRCULAR

CIRCULAR

CIRCULAR

CIRCULAR

CIRCULAR