| Numer części producenta : | CTHCCI1210F-R47M |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Central Technologies |
| Stan magazynowy : | 10 pcs Stock |
| Opis : | SMD SHIELDED POWER INDUCTOR |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | CTHCCI1210F-R47M.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | CTHCCI1210F-R47M |
|---|---|
| Producent | Central Technologies |
| Opis | SMD SHIELDED POWER INDUCTOR |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 10 pcs |
| Arkusze danych | CTHCCI1210F-R47M.pdf |
| Rodzaj | Wirewound |
| Tolerancja | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.524" L x 0.461" W (13.30mm x 11.70mm) |
| Zastawianie | Shielded |
| Seria | CTHCCI1210F |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 100 kHz |
| Indukcyjność | 470 nH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | 1.8mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 35 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 45A |







SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
SMD SHIELDED POWER INDUCTOR