| Numer części producenta : | A50421007 | Status RoHs : | RoHS niezgodny |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Coiltronics (Eaton) | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN BARRIER STRIP 10CIRC 0.25" | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | A50421007(1).pdfA50421007(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | A50421007 |
|---|---|
| Producent | Coiltronics (Eaton) |
| Opis | CONN BARRIER STRIP 10CIRC 0.25" |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | A50421007(1).pdfA50421007(2).pdf |
| wire Gauge | 18-30 AWG |
| napięcie znamionowe | 300V |
| Top Termination | Screws with Captive Plate |
| Materiał śruby zaciskowej | Steel |
| Wykończenie śruby końcowej | - |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Seria | A5000 |
| Smoła | 0.250' (6.35mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Liczba przewodów Wpisy | 10 |
| Liczba rzędów | 1 |
| Liczba obwodów | 10 |
| Rodzaj mocowania | Chassis, Panel |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Materiał - Izolacja | Thermoplastic |
| cechy | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 10A |
| Kolor | Black |
| Dno Termination | Wire Wrap |
| Rodzaj Barrier | 2 Wall (Dual) |








HEATER,29V-300W,FR-4003

CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.25"

10 PACK CERAMIC FILTERS

CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.25"

CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.25"

CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.25"

HEATER,12V-140W,FR-4103

CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.25"
FILTER FR-41XX/300/301 8XX 10PK

CONN BARRIER STRIP 20CIRC 0.25"