| Numer części producenta : | EM266112 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Coiltronics (Eaton) |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | EUROMAG EM2661 SERIES 12 POLE |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | EM266112 |
|---|---|
| Producent | Coiltronics (Eaton) |
| Opis | EUROMAG EM2661 SERIES 12 POLE |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | |
| Zakończenie przewodu | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| wire Gauge | 14-26 AWG |
| Napięcie | 300 V |
| Torque - Śruba | 0.34 Nm (3.0 Lb-In) |
| Seria | Euro-Mag EM2661 |
| Gwint | M2.6 |
| Materiał śruby - Poszycie | Steel - Zinc Plated |
| Pozycje na poziomie | 12 |
| Smoła | 0.394" (10.00mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Liczba poziomów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Gody Orientacja | Horizontal with Board |
| Materiał obudowy | Thermoplastic |
| cechy | - |
| Aktualny, bieżący | 10 A |
| Kontakt Materiał - Poszycie | Brass - Tin Plated |
| Kolor | Green |
| Clamp Materiał - Poszycie | Steel, Stainless |








EUROMAG EM2661 SERIES 09 POLE

EUROMAG EM2661 SERIES 08 POLE

TERM BLK 2POS SIDE ENTRY 5MM PCB

EUROMAG EM2661 SERIES 13 POLE

EUROMAG EM2661 SERIES 11 POLE

TERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM PCB

EUROMAG EM2665 SERIES 05 POLE

TERM BLK 7P SIDE ENTRY 10MM PCB

EUROMAG EM2661 SERIES 10 POLE

TERM BLK 4POS SIDE ENTRY 5MM PCB