| Numer części producenta : | EXLA1V0707-3R3-R |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Coiltronics (Eaton) |
| Stan magazynowy : | 895 pcs Stock |
| Opis : | IND MOLDED SHLD 3.3UH 11.5A |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | EXLA1V0707-3R3-R |
|---|---|
| Producent | Coiltronics (Eaton) |
| Opis | IND MOLDED SHLD 3.3UH 11.5A |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 895 pcs |
| Arkusze danych | |
| Rodzaj | Molded |
| Tolerancja | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm) |
| Zastawianie | Shielded |
| Seria | EXLA1V07 |
| oceny | AEC-Q200 |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Alloy Powder |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 100 kHz |
| Indukcyjność | 3.3 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.276" (7.00mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | 9.42mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 15.1 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 15.1A |







IND MOLDED SHLD 1.5UH 16.8A
IND MOLD SHLD 10UH 6.6A SMT
IND MOLDED SHLD 5.6UH 8.5A
IND MOLD SHLD 3.3UH 13.5A SMT
IND MOLDED SHLD 1.8UH 15.8A
IND MOLDED SHLD 4.7UH 10.5A
IND MOLDED SHLD 2.2UH 13.2A
IND MOLDED SHLD 10.0UH 5.0A
IND MOLDED SHLD 6.8UH 7.0A
IND MOLDED SHLD 1.0UH 20.0A