| Numer części producenta : | LP30220507 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Coiltronics (Eaton) |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.437" |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | LP30220507(1).pdfLP30220507(2).pdfLP30220507(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LP30220507 |
|---|---|
| Producent | Coiltronics (Eaton) |
| Opis | CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.437" |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | LP30220507(1).pdfLP30220507(2).pdfLP30220507(3).pdf |
| wire Gauge | 12-22 AWG |
| napięcie znamionowe | 150V |
| Top Termination | Screws with Captive Plate |
| Materiał śruby zaciskowej | Steel |
| Wykończenie śruby końcowej | Zinc |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Seria | LP3000 |
| Smoła | 0.437' (11.10mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Liczba przewodów Wpisy | 5 |
| Liczba rzędów | 1 |
| Liczba obwodów | 5 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Materiał - Izolacja | Thermoplastic |
| cechy | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 30A |
| Kolor | Black |
| Dno Termination | PC Pin |
| Rodzaj Barrier | 2 Wall (Dual) |








CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.437"

CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.437"

CONN BARRIER STRIP LP3000 SER

CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.437"

CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.437"

CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.437"

CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.437"

CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.437"

CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.437"

CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.437"