| Numer części producenta : | AUSMBJ22CA-HF |
|---|---|
| Status RoHs : | Zgodny z RoHS |
| Producent / marka : | Comchip Technology |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | AUTOMOTIVE DIODE TVS 22V 600W SM |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | AUSMBJ22CA-HF.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | AUSMBJ22CA-HF |
|---|---|
| Producent | Comchip Technology |
| Opis | AUTOMOTIVE DIODE TVS 22V 600W SM |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | AUSMBJ22CA-HF.pdf |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | 22V |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | 35.5V |
| Napięcie - podziały (min) | 24.4V |
| Rodzaj | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet | DO-214AA (SMB) |
| Seria | Automotive, AEC-Q101, AUSMBJ |
| Ochrona linii zasilających | No |
| Moc - Peak Pulse | 600W |
| Package / Case | DO-214AA, SMB |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | 16.9A |
| Pojemność @ Częstotliwość | - |
| Kanały dwukierunkowe | 1 |
| Aplikacje | Automotive |







AUTOMOTIVE DIODE TVS 20V 600W SM
AUTOMOTIVE DIODE TVS 19V 600W SM
AUTOMOTIVE DIODE TVS 19V 600W SM
AUTOMOTIVE DIODE TVS 20V 600W SM
AUTOMOTIVE DIODE TVS 22V 600W SM
AUTOMOTIVE DIODE TVS 26V 600W SM
AUTOMOTIVE DIODE TVS 24V 600W SM
AUTOMOTIVE DIODE TVS 26V 600W SM
AUTOMOTIVE DIODE TVS 28V 600W SM
AUTOMOTIVE DIODE TVS 24V 600W SM