| Numer części producenta : | 241A29370X | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Conec | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN D-SUB PLUG 15POS SLDR CUP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 241A29370X(1).pdf241A29370X(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 241A29370X |
|---|---|
| Producent | Conec |
| Opis | CONN D-SUB PLUG 15POS SLDR CUP |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 241A29370X(1).pdf241A29370X(2).pdf |
| wire Gauge | 20 AWG |
| napięcie znamionowe | 100V |
| Zakończenie | Solder Cup |
| Rozmiar osłony, Układ Connector | 2 (DA, A) |
| Shell Materiał, wykończenie | Steel, Tin Plated |
| Seria | 241A |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -25°C ~ 105°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 15 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Reportaż z kołnierzem | Cable Side (4-40) |
| cechy | Filter, Grounding Indents |
| Materiał dielektryka | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 7.5A |
| Contact Type | Signal |
| Materiał styków | Copper Alloy |
| Formularz kontaktowy | Machined |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 8.00µin (0.203µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ złącza | Plug, Male Pins |
| Style Connector | D-Sub |
| Kolor | Black |
| Podstawowy numer produktu | 241A293 |
| Odstępy od spodu | - |








CONN D-SUB

CONN D-SUB PLUG 37POS SLDR CUP

CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP

CONN D-SUB

CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP

CONN D-SUB

CONN D-SUB

CONN D-SUB

CONN D-SUB
CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP