| Numer części producenta : | MHFW31215 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Cosel |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | DC DC CONVERTER +/-15V 3W |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | MHFW31215(1).pdfMHFW31215(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | MHFW31215 |
|---|---|
| Producent | Cosel |
| Opis | DC DC CONVERTER +/-15V 3W |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | MHFW31215(1).pdfMHFW31215(2).pdf |
| Napięcie - Wyjście 4 | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | -15V |
| Napięcie - Wyjście 1 | 15V |
| Napięcie - Izolacja | 4.2 kV |
| Napięcie - Wejście (Min) | 4.5V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 18V |
| Rodzaj | Isolated Module |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Numer standardowy | 60601-1; 62368-1 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm) |
| Seria | MH |
| Moc (W) | 3 W |
| Package / Case | 8-SIP Module, 6 Leads |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Liczba wyjść | 2 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| cechy | Adjustable Output, Remote On/Off |
| Wydajność | 80% |
| Obecny - Wyjście (Max) | 100mA |
| Funkcje sterowania | Enable, Active Low |
| Agencja zatwierdzająca | CE, cURus, DEMKO |
| Aplikacje | ITE (Commercial), Medical |








DC DC CONVERTER 9V 2.97W

DC DC CONVERTER 3.3V 2.64W

DC DC CONVERTER 15V 3W

DC DC CONVERTER +/-12V 3.12W
DC DC CONVERTER +/-12V 3.12W

DC DC CONVERTER +/-12V 3.12W
DC DC CONVERTER 12V 3W

DC DC CONVERTER 5V 3W
DC DC CONVERTER +/-15V 3W

DC DC CONVERTER +/-15V 3W