| Numer części producenta : | PMA15F-15-N |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Cosel |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | AC/DC CONVERTER 15V |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | PMA15F-15-N(1).pdfPMA15F-15-N(2).pdfPMA15F-15-N(3).pdfPMA15F-15-N(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | PMA15F-15-N |
|---|---|
| Producent | Cosel |
| Opis | AC/DC CONVERTER 15V |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | PMA15F-15-N(1).pdfPMA15F-15-N(2).pdfPMA15F-15-N(3).pdfPMA15F-15-N(4).pdf |
| Napięcie - wyjście 6 | - |
| Napięcie - Wyjście 4 | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | 15V |
| Napięcie - Izolacja | 2 kV |
| Napięcie - Wejście | 85 ~ 264 VAC |
| Rodzaj | Enclosed |
| Rozmiar / Wymiar | 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm) |
| Seria | PMA (15W) |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -10°C ~ 70°C |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Wymagane obciążenie minimalne | No |
| Wydajność | 79% |
| Prąd - wyjście 1 | 1 A |
| Podstawowy numer produktu | PMA15F |
| Agencja zatwierdzająca | CE, cURus, TUV |
| Aplikacje | Medical |








AC/DC CONVERTER 15V
AC/DC CONVERTER 15V

AC/DC CONVERTER 15V

AC/DC CONVERTER 12V

AC/DC CONVERTER 15V
AC/DC CONVERTER 24V

AC/DC CONVERTER 15V

AC/DC CONVERTER 15V

AC/DC CONVERTER 12V

AC/DC CONVERTER 15V