| Numer części producenta : | FR2S1015 | Status RoHs : | Zgodny z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Coto Technology | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | FR2S1015(1).pdfFR2S1015(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | FR2S1015 |
|---|---|
| Producent | Coto Technology |
| Opis | SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | FR2S1015(1).pdfFR2S1015(2).pdf |
| Napięcie - przełączanie DC | 200 V |
| Napięcie - przełączanie AC | 200 V |
| Rodzaj | Glass Body Reed |
| Termination Style | Axial, Flat |
| Rozmiar - Ciało | 0.600' L x 0.090' W x 0.065' H (15.24mm x 2.29mm x 1.65mm) |
| Seria | FR2 |
| Czas Release | 0.2 ms |
| Zwolnij zakres | 5 ~ 15AT |
| Moc - znamionowe | 10VA |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Czas zadziałania | 0.5 ms |
| Zakres działania | 10 ~ 15AT |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Długość - Ogólnie | 1.360' (34.54mm) |
| Wysokość nad forum | - |
| Prąd - przełączanie | 500mA (AC/DC) |
| Prąd - Carry | 1.5A (AC/DC) |
| Obwód | SPST-NO |
| Pojemność | 0.3 pF |







DIODE GEN PURP 1KV 2A DO214AA
SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V
DIODE GEN PURP 1KV 2A DO214AA
SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V
SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V
SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V

Interface
SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V

DIODE GP 1KV 2A DO214AA HSMB
DIODE GEN PURP 1KV 2A SMB