| Numer części producenta : | 83262631 | Status RoHs : | Zgodny z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Crouzet | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | SWITCH SNAP ACT SPST-NC 20A 250V | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 83262631(1).pdf83262631(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 83262631 |
|---|---|
| Producent | Crouzet |
| Opis | SWITCH SNAP ACT SPST-NC 20A 250V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 83262631(1).pdf83262631(2).pdf |
| Napięcie znamionowe - AC | 250 V |
| Termination Style | RAST 5 Tab - 0.250' (6.3mm) |
| funkcji przełącznika | On-Mom |
| Seria | V3D |
| Siła zwolnienia | 51gf |
| Pretravel | - |
| Pakiet | Bulk |
| Overtravel | 0.045' (1.1mm) |
| temperatura robocza | -20°C ~ 125°C |
| Pozycja robocza | 0.579' (14.7mm) |
| Siła robocza | 204gf |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Trwałość mechaniczna | 1,000,000 Cycles |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | - |
| Życie elektryczne | - |
| Podróże różnicowe | 0.016' (0.4mm) |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 20A (AC) |
| Obwód | SPST-NC |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Round (Pin Plunger) |








SWITCH SNAP ACT SPST-NC 20A 250V

SWITCH SNAP ACT SPST-NC 20A 250V

SWITCH SNAP ACT SPST-NC 20A 250V

SWITCH SNAP ACT SPST-NC 20A 250V

SWITCH SNAP ACT SPST-NC 20A 250V

SWITCH SNAP ACT SPST-NC 20A 250V

SWITCH SNAP ACT SPST-NC 20A 250V

SWITCH SNAP ACT SPST-NC 20A 250V

SWITCH SNAP ACT SPST-NC 20A 250V

SWITCH SNAP ACT SPST-NC 20A 250V