| Numer części producenta : | MAT-8 | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Curtis Industries | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.5" | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | MAT-8(1).pdfMAT-8(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | MAT-8 |
|---|---|
| Producent | Curtis Industries |
| Opis | CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.5" |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | MAT-8(1).pdfMAT-8(2).pdf |
| wire Gauge | 12-22 AWG |
| napięcie znamionowe | - |
| Top Termination | Screws |
| Materiał śruby zaciskowej | - |
| Wykończenie śruby końcowej | - |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Seria | M |
| Smoła | 0.500' (12.70mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | 150°C |
| Liczba przewodów Wpisy | 16 |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba obwodów | 8 |
| Rodzaj mocowania | Chassis, Panel |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Materiał - Izolacja | Phenol Formaldehyde (Phenolic) |
| cechy | Flange |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 25A |
| Kolor | - |
| Dno Termination | Closed |
| Podstawowy numer produktu | MAT |
| Rodzaj Barrier | 2 Wall (Dual) |








4-IN-1 5G MULTI-ANTENNA BOARD (6

CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.5"
MAT.03 MULTI-ANTENNA EVALUATION

CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.5"

CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.5"
MAT.500.A 6IN1 INTEGRATED ANTENN

CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.5"

CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.5"

CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.5"

4-IN-1 5G MULTI-ANTENNA BOARD (8