| Numer części producenta : | 700DR00101248D2060A |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Curtis Instruments |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | COUNTER LCD 6 CHAR 20-60V PNL MT |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 700DR00101248D2060A(1).pdf700DR00101248D2060A(2).pdf700DR00101248D2060A(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 700DR00101248D2060A |
|---|---|
| Producent | Curtis Instruments |
| Opis | COUNTER LCD 6 CHAR 20-60V PNL MT |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 700DR00101248D2060A(1).pdf700DR00101248D2060A(2).pdf700DR00101248D2060A(3).pdf |
| Waga | - |
| Napięcie - Dostawa | 20 ~ 60VAC, 12 ~ 48VDC |
| Rodzaj | Time Counter (Hour Meter) |
| Format czasu | 99999.9hrs |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Seria | 700 |
| Nastawić | External |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Rectangular - 45.00mm x 22.20mm |
| Pakiet | Bulk |
| Typ wyjścia | - |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Tryb pracy | Up |
| Liczba znaków na wiersz | 6 |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount |
| Typ wejścia | Voltage |
| Stopień ochrony | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD - Black Characters |
| Znaki graficzne - wysokość | 0.196" (5.00mm) |
| hrabia Rate | - |







SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 20V

SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 120V
SWITCH PB DPDT 3A 120V
FUSE CRTRDGE 700A 690VAC/500VDC

SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 20V
COUNTER LCD 6 CHAR 20-60V PNL MT
COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL

COUNTER LCD 6 CHAR 20-60V PNL MT

CAP 220PF 3600V AXIAL

SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 120V