| Numer części producenta : | HCB1380-321H |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Cyntec / Delta Electronics |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | FIXED IND 320NH 35A 0.53MOHM SMD |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | HCB1380-321H |
|---|---|
| Producent | Cyntec / Delta Electronics |
| Opis | FIXED IND 320NH 35A 0.53MOHM SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | |
| Rodzaj | - |
| Tolerancja | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | HCB1380 |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 100 kHz |
| Indukcyjność | 320 nH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | 0.53mOhm |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 35 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 47A |
| Podstawowy numer produktu | HCB1380 |








FIXED IND 360NH 35A 0.53MOHM SMD

FIXED IND 260NH 35A 0.53MOHM SMD

FIXED IND 360NH 45A 0.32MOHM SMD

FIXED IND 320NH 68A 0.165MOHM SM

FIXED IND 260NH 45A 0.32MOHM SMD

FIXED IND 260NH 50A 0.26MOHM SMD

FIXED IND 260NH 68A 0.165MOHM SM

FIXED IND 360NH 50A 0.26MOHM SMD

FIXED IND 320NH 45A 0.32MOHM SMD

FIXED IND 320NH 50A 0.26MOHM SMD