| Numer części producenta : | MB90F347ESPMC-GS9013SPE1 | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Cypress Semiconductor | Stan magazynowy : | 4491 pcs Stock |
| Opis : | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | MB90F347ESPMC-GS9013SPE1.pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | MB90F347ESPMC-GS9013SPE1 |
|---|---|
| Producent | Cypress Semiconductor |
| Opis | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4491 pcs |
| Arkusze danych | MB90F347ESPMC-GS9013SPE1.pdf |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 3.5 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 100-LQFP (14x14) |
| Prędkość | 24MHz |
| Seria | F²MC-16LX MB90340E |
| Wielkość pamięci RAM | 6K x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 128KB (128K x 8) |
| Peryferia | DMA, POR, WDT |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 100-LQFP |
| Typ oscylatora | External |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Liczba I / O | 82 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Rozmiar EEPROM | - |
| szczegółowy opis | F²MC-16LX F²MC-16LX MB90340E Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) |
| Konwertery danych | A/D 16x8/10b |
| rdzeń Rozmiar | 16-Bit |
| Core Processor | F²MC-16LX |
| Łączność | CANbus, EBI/EMI, LINbus, SCI, UART/USART |







IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MICROCONTROLLER
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP