| Numer części producenta : | ISC1210SY820K |
|---|---|
| Status RoHs : | RoHS niezgodny |
| Producent / marka : | Dale / Vishay |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | FIXED IND 82UH 85MA 11 OHM SMD |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | ISC1210SY820K(1).pdfISC1210SY820K(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ISC1210SY820K |
|---|---|
| Producent | Dale / Vishay |
| Opis | FIXED IND 82UH 85MA 11 OHM SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | ISC1210SY820K(1).pdfISC1210SY820K(2).pdf |
| Rodzaj | Drum Core, Wirewound |
| Tolerancja | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 1210 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.49mm) |
| Zastawianie | Shielded |
| Seria | ISC-1210 |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 30 @ 2.52MHz |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Iron Powder |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 2.52 MHz |
| Indukcyjność | 82 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.095' (2.41mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 11MHz |
| DC Resistance (DCR) | 11Ohm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 85 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |







FIXED IND 82NH 460MA 450MOHM SMD
FIXED IND 100NH 450MA 500MOHM SM
FIXED IND 82NH 460MA 450MOHM SMD
FIXED IND 68NH 475MA 350MOHM SMD
FIXED IND 68NH 475MA 350MOHM SMD
FIXED IND 6.8UH 205MA 1.6OHM SMD
FIXED IND 8.2UH 195MA 1.65OHM SM
FIXED IND 82UH 85MA 11 OHM SMD
FIXED IND 8.2UH 195MA 1.65OHM SM
FIXED IND 6.8UH 205MA 1.6OHM SMD