| Numer części producenta : | ISC1812BN4R7J |
|---|---|
| Status RoHs : | RoHS niezgodny |
| Producent / marka : | Dale / Vishay |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | FIXED IND 4.7UH 336MA 620MOHM SM |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | ISC1812BN4R7J(1).pdfISC1812BN4R7J(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ISC1812BN4R7J |
|---|---|
| Producent | Dale / Vishay |
| Opis | FIXED IND 4.7UH 336MA 620MOHM SM |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | ISC1812BN4R7J(1).pdfISC1812BN4R7J(2).pdf |
| Rodzaj | Drum Core, Wirewound |
| Tolerancja | ±5% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 1812 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Zastawianie | Shielded |
| Seria | ISC-1812 |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 30 @ 7.96MHz |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Iron Powder |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 7.96 MHz |
| Indukcyjność | 4.7 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.134" (3.40mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 50MHz |
| DC Resistance (DCR) | 620mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 336 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |







FIXED IND 470UH 87MA 9.2 OHM SMD
FIXED IND 47UH 183MA 2.1 OHM SMD
FIXED IND 3.9UH 344MA 590MOHM SM
FIXED IND 4.7UH 336MA 620MOHM SM
FIXED IND 47UH 183MA 2.1 OHM SMD
FIXED IND 470UH 87MA 9.2 OHM SMD
FIXED IND 56UH 173MA 2.34OHM SMD
FIXED IND 560UH 82MA 10.5OHM SMD
FIXED IND 560UH 82MA 10.5OHM SMD
FIXED IND 56UH 173MA 2.34OHM SMD