| Numer części producenta : | AFB0512VHD-TZW4 | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Delta Electronics | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | AFB0512VHD-TZW4(1).pdfAFB0512VHD-TZW4(2).pdfAFB0512VHD-TZW4(3).pdfAFB0512VHD-TZW4(4).pdfAFB0512VHD-TZW4(5).pdfAFB0512VHD-TZW4(6).pdfAFB0512VHD-TZW4(7).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | AFB0512VHD-TZW4 |
|---|---|
| Producent | Delta Electronics |
| Opis | FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | AFB0512VHD-TZW4(1).pdfAFB0512VHD-TZW4(2).pdfAFB0512VHD-TZW4(3).pdfAFB0512VHD-TZW4(4).pdfAFB0512VHD-TZW4(5).pdfAFB0512VHD-TZW4(6).pdfAFB0512VHD-TZW4(7).pdf |
| Szerokość | 20.00mm |
| Waga | 0.085 lb (38.56 g) |
| Zakres napięcia | 7 ~ 13.8VDC |
| Napięcie - znamionowe | 12VDC |
| Zakończenie | 2 Wire Leads |
| Ciśnienie statyczne | 0.303 in H2O (75.5 Pa) |
| Rozmiar / Wymiar | Square - 50mm L x 50mm H |
| Seria | AFB |
| RPM | 7000 RPM |
| Moc (W) | 1.92 W |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Hałas | 40.5dB(A) |
| Materiał - Frame | Plastic |
| Materiał - Blade | Plastic |
| Żywotność @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Stopień ochrony | IP55 - Dust Protected, Water Resistant |
| cechy | Locked Rotor Protection |
| Rodzaj wentylatora | Tubeaxial |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 0.160A |
| Typ łożyska | Ball |
| Podstawowy numer produktu | AFB0512 |
| Agencja zatwierdzająca | CE, CSA, UL, VDE |
| Przepływ powietrza | 20.3 CFM (0.568m³/min) |








FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE

FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE

FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE

FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE

FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE

FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE

FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE