| Numer części producenta : | HDM240E-124 | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Digital Power Corporation | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | SUFFIX "E" = U-CHANNEL + COVER A | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | HDM240E-124 |
|---|---|
| Producent | Digital Power Corporation |
| Opis | SUFFIX "E" = U-CHANNEL + COVER A |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - wyjście 6 | 24V |
| Napięcie - wyjście 5 | 24V |
| Napięcie - Wyjście 4 | 24V |
| Napięcie - Wyjście 3 | 24V |
| Napięcie - Wyjście 2 | 24V |
| Napięcie - Wyjście 1 | 24V |
| Napięcie - Izolacja | 4 kV |
| Napięcie - Wejście | 90 ~ 264 VAC |
| Rodzaj | Enclosed |
| Numer standardowy | 60601-1; 60950-1 |
| Rozmiar / Wymiar | 4.10" L x 2.44" W x 1.99" H (104.1mm x 62.0mm x 50.5mm) |
| Moc (W) | 240W |
| temperatura robocza | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| cechy | Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input |
| Wydajność | 92.5% |
| Prąd - wyjście 6 | 10 A |
| Prąd - wyjście 5 | 10 A |
| Prąd - wyjście 4 | 10 A |
| Prąd - wyjście 3 | 10 A |
| Prąd - wyjście 2 | 10 A |
| Prąd - wyjście 1 | 10 A |
| Agencja zatwierdzająca | CB, CE, cURus |
| Aplikacje | ITE (Commercial), Medical |







CABLE TIE HLDR SNGLE TORQUE MNT

AC/DC CONVERTER

SUFFIX "E" = U-CHANNEL + COVER A

SUFFIX "E" = U-CHANNEL + COVER A
AC/DC CONVERTER 24V 160W

SUFFIX "E" = U-CHANNEL + COVER A
CABLE TIE HLDR SNGLE TORQUE MNT
AC/DC CONVERTER 12V 160W

AC/DC CONVERTER 12V
AC/DC CONVERTER 15V