| Numer części producenta : | PI3C3125WE |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Diodes Incorporated |
| Stan magazynowy : | 204 pcs Stock |
| Opis : | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | PI3C3125WE(1).pdfPI3C3125WE(2).pdfPI3C3125WE(3).pdfPI3C3125WE(4).pdfPI3C3125WE(5).pdfPI3C3125WE(6).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | PI3C3125WE |
|---|---|
| Producent | Diodes Incorporated |
| Opis | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 204 pcs |
| Arkusze danych | PI3C3125WE(1).pdfPI3C3125WE(2).pdfPI3C3125WE(3).pdfPI3C3125WE(4).pdfPI3C3125WE(5).pdfPI3C3125WE(6).pdf |
| Źródło napięcia zasilania | Single Supply |
| Napięcie - Dostawa | 2.3V ~ 3.6V |
| Rodzaj | Bus Switch |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 14-SOIC |
| Seria | - |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| niezależne obwody | 4 |
| High Output, Niska - Bieżąca | - |
| Obwód | 1 x 1:1 |
| Podstawowy numer produktu | PI3C3125 |








IC 4-BIT BUS SW 2-PORT 14-SOIC

IC 4-BIT BUS SW 2-PORT 16-QSOP

IC 4-BIT BUS SW 2-PORT 14-TSSOP

IC 4-BIT BUS SW 2-PORT 14-TSSOP

IC 4BIT BUS SWITCH 16TDFN

IC 4-BIT BUS SW 2-PORT 14-TSSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16QSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16QSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16QSOP
IC BUS SWITCH 4 X 1:1 14TSSOP