| Numer części producenta : | ZXT849KTC |
|---|---|
| Status RoHs : | Zawiera RoHS / RoHS |
| Producent / marka : | Diodes Incorporated |
| Stan magazynowy : | 2722 pcs Stock |
| Opis : | TRANS NPN 30V 7A D-PAK |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | ZXT849KTC.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ZXT849KTC |
|---|---|
| Producent | Diodes Incorporated |
| Opis | TRANS NPN 30V 7A D-PAK |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera RoHS / RoHS |
| dostępna ilość | 2722 pcs |
| Arkusze danych | ZXT849KTC.pdf |
| Napięcie - kolektor emiter (Max) | 30V |
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC | 280mV @ 350mA, 7A |
| Typ tranzystora | NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-252-3 |
| Seria | - |
| Moc - Max | 4.2W |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Inne nazwy | ZXT849KTR |
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS Compliant |
| Częstotliwość - Transition | 100MHz |
| szczegółowy opis | Bipolar (BJT) Transistor NPN 30V 7A 100MHz 4.2W Surface Mount TO-252-3 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce | 100 @ 1A, 1V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max) | 20nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks) | 7A |
| Podstawowy numer części | ZXT849 |








1 ZXT RM, 1 ZXT IO 222R2, 2 IP 6
TRANS PNP 40V 3A 3-MLP
TRANS PNP 60V 6A D-PAK
TRANS PNP 40V 3A D-PAK

1 ZXT RM, 2 ZXT IO 222R2, 2 IP 6

TRANS PNP 60V 6A TO252
TRANS PNP 100V 5A D-PAK
TRANS PNP 70V 2.5A 3-MLP
TRANS NPN 45V 3A D-PAK
PWR LOW SAT TRANSISTOR TO252 T&R