| Numer części producenta : | TGL41-170C |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Diotec Semiconductor |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | TVS DIODE 138VWM 244VC MELF |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | TGL41-170C.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | TGL41-170C |
|---|---|
| Producent | Diotec Semiconductor |
| Opis | TVS DIODE 138VWM 244VC MELF |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | TGL41-170C.pdf |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | 138V |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | 244V |
| Napięcie - podziały (min) | 153V |
| Rodzaj | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet | MELF DO-213AB (Plastic) |
| Seria | - |
| Ochrona linii zasilających | No |
| Moc - Peak Pulse | 400W |
| Package / Case | DO-213AB, MELF |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -50°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | 1.7A |
| Pojemność @ Częstotliwość | - |
| Kanały dwukierunkowe | 1 |
| Aplikacje | General Purpose |







TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC MELF
TVS DIODE 138VWM 244VC MELF
TVS DIODE 145VWM 234VC GL41
PDFRFQTVS DIODE 145VWM 234VC MELF
TVS DIODE 14.5VWM 26.5VC MELF
TVS DIODE 14.5VWM 26.5VC GL41
PDFRFQTVS DIODE 14.5VWM 26.5VC GL41
PDFRFQTVS DIODE 146VWM 258VC MELF
TVS DIODE 145VWM 234VC MELF
TVS DIODE 145VWM 234VC GL41
PDFRFQ