| Numer części producenta : | LASOAV11KGRNGRN |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | E-Switch |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | LASOAV11KGRNGRN(1).pdfLASOAV11KGRNGRN(2).pdfLASOAV11KGRNGRN(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LASOAV11KGRNGRN |
|---|---|
| Producent | E-Switch |
| Opis | SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | LASOAV11KGRNGRN(1).pdfLASOAV11KGRNGRN(2).pdfLASOAV11KGRNGRN(3).pdf |
| Napięcie znamionowe - DC | 24 V |
| Napięcie znamionowe - AC | 125 V |
| Rodzaj | Standard, Illuminated |
| Termination Style | Solder Lug |
| funkcji przełącznika | On-Mom |
| Seria | LA |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Circular - 22.00mm Dia |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -20°C ~ 55°C |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount, Front |
| Trwałość mechaniczna | 100,000 Cycles |
| Stopień ochrony | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | 24 VDC |
| Oświetlenie typ, kolor | LED, Green |
| cechy | - |
| Życie elektryczne | 50,000 Cycles |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 8A (AC), 6A (DC) |
| Kolor - Actuator / Cap | Green |
| Obwód | SPDT |
| Podstawowy numer produktu | LASOAV11 |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Round, Button, Flush |
| siłownik do znakowania | No Marking |








SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V

SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V

SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V

SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V

SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V

SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V

SWITCH PB DPDT 8A 125V

SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V

SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V

SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V