| Numer części producenta : | R1973ABLKGILFF3 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | E-Switch |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | SWITCH ROCKER SPST 9A 125V |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | R1973ABLKGILFF3(1).pdfR1973ABLKGILFF3(2).pdfR1973ABLKGILFF3(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | R1973ABLKGILFF3 |
|---|---|
| Producent | E-Switch |
| Opis | SWITCH ROCKER SPST 9A 125V |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | R1973ABLKGILFF3(1).pdfR1973ABLKGILFF3(2).pdfR1973ABLKGILFF3(3).pdf |
| Napięcie znamionowe - AC | 125 V |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| funkcji przełącznika | On-Off |
| Seria | R1973 |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Rectangular - 19.20mm x 12.80mm |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -30°C ~ 65°C |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount, Snap-In |
| Trwałość mechaniczna | 30,000 Cycles |
| Stopień ochrony | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | 12 VDC |
| Oświetlenie typ, kolor | Incandescent, Green |
| cechy | - |
| Życie elektryczne | 10,000 Cycles |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 9A (AC) |
| Kolor - Actuator / Cap | Green |
| Obwód | SPST |
| Podstawowy numer produktu | R1973 |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Concave (Curved) - Illuminated |
| siłownik do znakowania | O - |








SWITCH ROCKER SPST 9A 125V

SWITCH ROCKER SPST 9A 125V

SWITCH ROCKER SPST 9A 125V

SWITCH ROCKER SPSP 9A 125V
SWITCH ROCKER SPST 9A 125V

SWITCH ROCKER SPST 9A 125V
SWITCH ROCKER SPST 9A 125V
SWITCH ROCKER SPST 9A 125V

SWITCH ROCKER SPST 9A 125V

SWITCH ROCKER SPST 9A 125V