| Numer części producenta : | TL1105JAF250Q |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | E-Switch |
| Stan magazynowy : | 3024 pcs Stock |
| Opis : | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | TL1105JAF250Q(1).pdfTL1105JAF250Q(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | TL1105JAF250Q |
|---|---|
| Producent | E-Switch |
| Opis | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 3024 pcs |
| Arkusze danych | TL1105JAF250Q(1).pdfTL1105JAF250Q(2).pdf |
| Termination Style | PC Pin |
| Przełącznik Travel | 0.25mm |
| funkcji przełącznika | Off-Mom |
| Seria | TL1105 |
| Pakiet | Bulk |
| Zarys | 7.20mm x 6.50mm |
| temperatura robocza | -20°C ~ 70°C |
| Siła robocza | 250gf |
| Rodzaj mocowania | Through Hole, Right Angle |
| Trwałość mechaniczna | 100,000 Cycles |
| Stopień ochrony | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - |
| Oświetlenie typ, kolor | - |
| Oświetlenie | Non-Illuminated |
| cechy | - |
| Wartość znamionowa na styku Napięcie @ | 0.05A @ 12VDC |
| Obwód | SPST-NO |
| Podstawowy numer produktu | TL1105 |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Plunger for Cap |
| siłownik Orientacja | Side Actuated |
| siłownik Materiał | Polyamide (PA), Nylon |
| Długość siłownika, prawy kąt | 6.35mm |
| Wysokość wysuwacza siłownika, pionowa | - |








SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V

SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V

SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V

SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V

SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V

SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V

SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V

SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 50V

SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V