| Numer części producenta : | B32672P5334K000 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | EPCOS |
| Stan magazynowy : | 1657 pcs Stock |
| Opis : | CAP FILM 0.33UF 10% 520VDC RAD |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | B32672P5334K000(1).pdfB32672P5334K000(2).pdfB32672P5334K000(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | B32672P5334K000 |
|---|---|
| Producent | EPCOS |
| Opis | CAP FILM 0.33UF 10% 520VDC RAD |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 1657 pcs |
| Arkusze danych | B32672P5334K000(1).pdfB32672P5334K000(2).pdfB32672P5334K000(3).pdf |
| Napięcie znamionowe - DC | 520V |
| Napięcie znamionowe - AC | 200V |
| Tolerancja | ±10% |
| Zakończenie | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar | 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) |
| Seria | B3267*P* - MKP Power Factor Correction |
| oceny | AEC-Q200 |
| Package / Case | Radial |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Główny odstęp | 0.591" (15.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| cechy | - |
| Materiał dielektryka | Polypropylene (PP), Metallized |
| Pojemność | 0.33 µF |
| Aplikacje | Power Factor Correction (PFC) |







CAP FILM 0.22UF 10% 520VDC RAD
CAP FILM 0.47UF 5% 520VDC RADIAL
CAP FILM 0.33UF 10% 520VDC RAD
CAP FILM 0.22UF 10% 520VDC RAD
CAP FILM 0.22UF 10% 520VDC RAD
CAP FILM 1.5UF 10% 520VDC RADIAL
CAP FILM 1.5UF 5% 520VDC RADIAL
CAP FILM 0.47UF 10% 520VDC RAD
CAP FILM 0.68UF 10% 520VDC RAD
CAP FILM 0.68UF 5% 520VDC RADIAL