| Numer części producenta : | B32912A3683K189 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | EPCOS |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP FILM 0.068UF 10% 760VDC RAD |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | B32912A3683K189(1).pdfB32912A3683K189(2).pdfB32912A3683K189(3).pdfB32912A3683K189(4).pdfB32912A3683K189(5).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | B32912A3683K189 |
|---|---|
| Producent | EPCOS |
| Opis | CAP FILM 0.068UF 10% 760VDC RAD |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | B32912A3683K189(1).pdfB32912A3683K189(2).pdfB32912A3683K189(3).pdfB32912A3683K189(4).pdfB32912A3683K189(5).pdf |
| Napięcie znamionowe - DC | 760V |
| Napięcie znamionowe - AC | 330V |
| Tolerancja | ±10% |
| Zakończenie | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar | 0.709' L x 0.236' W (18.00mm x 6.00mm) |
| Seria | B3291*A/B3 - X1 Standard |
| oceny | X1 |
| Package / Case | Radial |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 110°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Główny odstęp | 0.591' (15.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.433' (11.00mm) |
| cechy | - |
| Materiał dielektryka | Polypropylene (PP), Metallized |
| Pojemność | 0.068 µF |
| Aplikacje | EMI, RFI Suppression |







CAP FILM 0.068UF 20% 760VDC RAD
CAP FILM 0.068UF 10% 760VDC RAD
CAP FILM 0.068UF 20% 760VDC RAD

CAP FILM 10000PF 10% 440VAC RAD
CAP FILM 0.047UF 20% 760VDC RAD
CAP FILM 0.047UF 20% 760VDC RAD
CAP FILM 0.047UF 20% 760VDC RAD
CAP FILM 0.068UF 10% 760VDC RAD
CAP FILM 0.047UF 10% 760VDC RAD
CAP FILM 0.068UF 20% 760VDC RAD