| Numer części producenta : | B41888C7567M | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | EPCOS | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | B41888C7567M(1).pdfB41888C7567M(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | B41888C7567M |
|---|---|
| Producent | EPCOS |
| Opis | CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | B41888C7567M(1).pdfB41888C7567M(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 35 V |
| Tolerancja | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Seria | B41888 |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.5 A @ 100 kHz |
| oceny | AEC-Q200 |
| Polaryzacja | Polar |
| Package / Case | Radial, Can |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Żywotność @ Temp. | 7000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp | 0.197" (5.00mm) |
| Impedancja | 46 mOhms |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50mOhm @ 10kHz |
| Pojemność | 560 µF |
| Aplikacje | Automotive |







CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL

CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL

CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL

CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL