| Numer części producenta : | SI5340D-B-GM | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Energy Micro (Silicon Labs) | Stan magazynowy : | 2492 pcs Stock |
| Opis : | IC CLK BUFFER PLL 44QFN | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | SI5340D-B-GM(1).pdfSI5340D-B-GM(2).pdfSI5340D-B-GM(3).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | SI5340D-B-GM |
|---|---|
| Producent | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Opis | IC CLK BUFFER PLL 44QFN |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2492 pcs |
| Arkusze danych | SI5340D-B-GM(1).pdfSI5340D-B-GM(2).pdfSI5340D-B-GM(3).pdf |
| Napięcie - Dostawa | 1.71 V ~ 3.47 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 44-QFN (7x7) |
| Seria | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście | 4:4 |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 44-VFQFN Exposed Pad |
| PLL | Yes |
| Wydajność | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 2 (1 Year) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wkład | LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Częstotliwość - Max | 350MHz |
| Przegroda / Mnożnik | Yes/No |
| Różnica - Wejście: Wyjście | Yes/Yes |







IC CLK BUFFER PLL 44QFN
IC CLK BUFFER PLL 44QFN
IC CLK BUFFER PLL 44QFN

IC CLOCK GENERATOR PLL
IC CLK BUFFER PLL 44QFN

IC CLOCK GENERATOR PLL
IC CLK BUFFER PLL 44QFN
IC CLK BUFFER PLL 44QFN
IC CLOCK GENERATOR 44QFN
IC CLK BUFFER PLL 44QFN