| Numer części producenta : | KA7809RTM |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Fairchild/ON Semiconductor |
| Stan magazynowy : | 3921 pcs Stock |
| Opis : | IC REG LINEAR FIXED STNDRD REG |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | KA7809RTM |
|---|---|
| Producent | Fairchild/ON Semiconductor |
| Opis | IC REG LINEAR FIXED STNDRD REG |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 3921 pcs |
| Arkusze danych | |
| Spadek napięcia (Max) | 2V @ 1A |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 9V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 35V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | DPAK |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Package / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Pakiet | Bulk |
| PSRR | 71dB (120Hz) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 8 mA |
| Obecny - Wyjście | 1A |
| Funkcje sterowania | - |







IC REG LINEAR 10V 1A TO220-3
IC REG LINEAR 9V 1A TO220-3
IC REG LINEAR 9V 1A TO220-3
IC REG LINEAR 10V 1A TO220-3
IC REG LINEAR 9V 1A TO220-3
IC REG LINEAR 12V 1A TO220-3
IC REG LINEAR 12V 1A TO220-3
IC REG LINEAR 9V 1A DPAK
IC REG LINEAR 9V 1A TO252-3
IC REG LINEAR 12V 1A TO220-3