| Numer części producenta : | P6KE56-B | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Hamlin / Littelfuse | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | TVS DIODE 47.8VWM 80.85V DO204AC | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | P6KE56-B(1).pdfP6KE56-B(2).pdfP6KE56-B(3).pdfP6KE56-B(4).pdfP6KE56-B(5).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | P6KE56-B |
|---|---|
| Producent | Hamlin / Littelfuse |
| Opis | TVS DIODE 47.8VWM 80.85V DO204AC |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | P6KE56-B(1).pdfP6KE56-B(2).pdfP6KE56-B(3).pdfP6KE56-B(4).pdfP6KE56-B(5).pdf |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | 47.8V |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | 80.85V |
| Napięcie - podziały (min) | 50.4V |
| Kanały jednokierunkowe | 1 |
| Rodzaj | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet | DO-204AC (DO-15) |
| Seria | P6KE |
| Ochrona linii zasilających | No |
| Moc - Peak Pulse | 600W |
| Package / Case | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | - |
| Pojemność @ Częstotliwość | - |
| Aplikacje | General Purpose |







TVS DO-15 45.4V 600W UNI
TVS DIODE 47.8VWM 80.85V DO204AC
TVS DO-15 47.8V 600W UNI
TVS DIODE 45.4VWM 80.5VC DO204AC
PDFRFQTVS DIODE 47.8V 77V DO204AC
TVS DIODE 470.3VWM 759VC DO15
P6KE, DO-204AC, 467V, 760V, BOX
TVS DIODE 45.4VWM 80.5VC DO204AC
PDFRFQTVS DIODE 47.8V 77V DO15
TVS DIODE 470.3VWM 759VC DO15