| Numer części producenta : | V230LS20A | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Hamlin / Littelfuse | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | V230LS20A.pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | V230LS20A |
|---|---|
| Producent | Hamlin / Littelfuse |
| Opis | VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | V230LS20A.pdf |
| Napięcie warystora (typ) | 360V |
| Napięcie warystora (min) | 324V |
| Napięcie warystora (maks.) | 396V |
| Seria | LS |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | Disc 14mm |
| temperatura robocza | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC | 300V |
| Maksymalna V AC | 230V |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Energia | 70J |
| szczegółowy opis | 360V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm |
| Prąd - przepięcia | 4.5kA |
| Pojemność @ Częstotliwość | 550pF @ 1MHz |







VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM

VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM
VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM

VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM