| Numer części producenta : | 1489P30 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Hammond Manufacturing |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | BOX STEEL GRAY 17.250"L X 14"W |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 1489P30(1).pdf1489P30(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 1489P30 |
|---|---|
| Producent | Hammond Manufacturing |
| Opis | BOX STEEL GRAY 17.250"L X 14"W |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 1489P30(1).pdf1489P30(2).pdf |
| Waga | 28 lbs (12.7 kg) |
| Grubość | 14 Gauge |
| Rozmiar / Wymiar | 17.250' L x 14.000' W (438.15mm x 355.60mm) |
| informacje o dostawie | Shipped from Digi-Key |
| Seria | 1489 |
| oceny | IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12, UL-508 |
| Pakiet | Box |
| Materiał Palność ocena | - |
| Materiał | Metal, Steel |
| Wysokość | 6.000' (152.40mm) |
| cechy | Pushbutton Holes - 30 |
| Projekt | Hinged Door, Lid |
| Typ kontenera | Box |
| Kolor | Gray |
| Podstawowy numer produktu | 1489 |
| Powierzchnia (dł x szer) | 242in² (1561cm²) |







BOX STEEL GRY 10.500"L X 9.500"W
BOX STEEL GRAY 15"L X 11.750"W
BOX STEEL GRY 10.500"L X 7.250"W
BOX STEEL GRAY 12.75"L X 11.75"W
BOX STEEL GRAY 15"L X 14"W
BOX STL GRAY 17.250"L X 16.250"W
BOX STEEL GRY 12.750"L X 9.500"W
BOX STEEL GRY 10.500"L X 9.500"W
BOX STEEL GRAY 8.250"L X 7.250"W
BOX STL GRAY 19.500"L X 16.250"W