| Numer części producenta : | 186E28 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Hammond Manufacturing |
| Stan magazynowy : | 8 pcs Stock |
| Opis : | XFRMR LAMINATED 56VA CHAS MOUNT |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 186E28(1).pdf186E28(2).pdf186E28(3).pdf186E28(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 186E28 |
|---|---|
| Producent | Hammond Manufacturing |
| Opis | XFRMR LAMINATED 56VA CHAS MOUNT |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 8 pcs |
| Arkusze danych | 186E28(1).pdf186E28(2).pdf186E28(3).pdf186E28(4).pdf |
| Waga | 1.7 lbs (771.1 g) |
| Napięcie - Secondary (pełne obciążenie) | 28V |
| Napięcie - Pierwotne | 115V, 230V |
| Napięcie - Izolacja | 2000Vrms |
| Rodzaj | Laminated Core |
| Termination Style | Solder, Quick Connect |
| Rozmiar / Wymiar | 93.47mm L x 45.97mm W |
| Seria | 186 |
| Uzwojenie wtórne (e) | Single |
| Uzwojenie pierwotne (e) | Dual |
| Moc - Max | 56VA |
| Pakiet | Box |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 57.15mm |
| Obecny - Wyjście (Max) | 2A |
| Centrum Tap | Yes |







XFRMR LAMINATED 50.4VA CHAS MNT
XFRMR LAMINATED 56VA CHAS MOUNT
XFRMR LAMINATED 60VA CHAS MOUNT
XFRMR LAMINATED 56VA CHAS MOUNT
XFRMR LAMINATED 54VA CHAS MOUNT
PWR XFMR LAMINATED 100VA CHAS MT
XFRMR LAMINATED 56VA CHAS MOUNT
PWR XFMR LAMINATED 100.8VA CHAS
XFRMR LAMINATED 57.6VA CHAS MNT
XFRMR LAMINATED 57.6VA CHAS MNT