| Numer części producenta : | 186F120 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Hammond Manufacturing |
| Stan magazynowy : | 5 pcs Stock |
| Opis : | PWR XFMR LAMINATED 102VA CHAS MT |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 186F120(1).pdf186F120(2).pdf186F120(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 186F120 |
|---|---|
| Producent | Hammond Manufacturing |
| Opis | PWR XFMR LAMINATED 102VA CHAS MT |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 5 pcs |
| Arkusze danych | 186F120(1).pdf186F120(2).pdf186F120(3).pdf |
| Waga | 2.7 lbs (1.2 kg) |
| Napięcie - Secondary (pełne obciążenie) | 120V |
| Napięcie - Pierwotne | 115V, 230V |
| Napięcie - Izolacja | 2000Vrms |
| Rodzaj | Laminated Core |
| Termination Style | Solder, Quick Connect |
| Rozmiar / Wymiar | 102.36mm L x 66.68mm W |
| Seria | 186 |
| Uzwojenie wtórne (e) | Single |
| Uzwojenie pierwotne (e) | Dual |
| Moc - Max | 102VA |
| Pakiet | Box |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 65.02mm |
| Obecny - Wyjście (Max) | 850mA |
| Centrum Tap | Yes |







PWR XFMR LAMINATED 96VA CHAS MT
PWR XFMR LAMINATED 100VA CHAS MT
XFRMR LAMINATED 56VA CHAS MOUNT
XFRMR LAMINATED 57.6VA CHAS MNT
PWR XFMR LAMINATED 100.8VA CHAS
PWR XFMR LAMINATED 100VA CHAS MT
PWR XFMR LAMINATED 100VA CHAS MT
XFRMR LAMINATED 54VA CHAS MOUNT
PWR XFMR LAMINATED 100VA CHAS MT
PWR XFMR LAMINATED 100.8VA CHAS