| Numer części producenta : | M20-8770542 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Harwin |
| Stan magazynowy : | 2568 pcs Stock |
| Opis : | CONN HEADER SMD 5POS 2.54MM |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | M20-8770542(1).pdfM20-8770542(2).pdfM20-8770542(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | M20-8770542 |
|---|---|
| Producent | Harwin |
| Opis | CONN HEADER SMD 5POS 2.54MM |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 2568 pcs |
| Arkusze danych | M20-8770542(1).pdfM20-8770542(2).pdfM20-8770542(3).pdf |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Całun | Unshrouded |
| Seria | M20 |
| Rozstaw rzędów - łączenie | - |
| Pitch-Mating | 0.100' (2.54mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Całkowita długość kontaktu | - |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Liczba rzędów | 1 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 5 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Kojarzonych Układanie Heights | 11.63mm, 12.23mm, 12.63mm, 18.13mm |
| Różnicowa transmisja danych | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Wysokość izolacji | 0.100' (2.54mm) |
| Kolor izolacji | Black |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 3A per Contact |
| Contact Type | Male Pin |
| Kształt kontaktów | Square |
| Materiał styków | Brass |
| Długość kontaktu - post | - |
| Długość łącznika - dopasowanie | 0.228' (5.80mm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - |
| Skontaktuj się z Finish - Post | Tin |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Header, Cuttable |
| Podstawowy numer produktu | M20-877 |
| Aplikacje | - |







CONN HEADER SMD 6POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 4POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 4POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 5POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 4POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 5POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 5POS 2.54MM

CONN HEADER SMD 5POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 4POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 4POS 2.54MM