| Numer części producenta : | M80-5212642 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Harwin |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN HEADER VERT 26POS 2MM |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | M80-5212642(1).pdfM80-5212642(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | M80-5212642 |
|---|---|
| Producent | Harwin |
| Opis | CONN HEADER VERT 26POS 2MM |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | M80-5212642(1).pdfM80-5212642(2).pdf |
| napięcie znamionowe | 120V |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Całun | Shrouded - 4 Wall |
| Seria | Datamate J-Tek |
| Rozstaw rzędów - łączenie | 0.079' (2.00mm) |
| Pitch-Mating | 0.079' (2.00mm) |
| Pakiet | Tube |
| Całkowita długość kontaktu | - |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 26 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Kojarzonych Układanie Heights | 7.3mm, 7.7mm, 9.75mm, 10.75mm, 13.35mm, 14.75mm |
| Różnicowa transmisja danych | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled |
| Wysokość izolacji | 0.220' (5.60mm) |
| Kolor izolacji | Black |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | Keying Slot, Mating Flange |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 2.2A |
| Contact Type | Male Pin |
| Kształt kontaktów | Circular |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Długość kontaktu - post | 0.173' (4.40mm) |
| Długość łącznika - dopasowanie | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | 118.1µin (3.00µm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 29.5µin (0.75µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Post | Tin |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Header |
| Podstawowy numer produktu | M80-521 |
| Aplikacje | - |







DATAMATE J-TEK DIL MALE VERTICAL
CONN HEADER VERT 20POS 2MM
CONN HEADER VERT 26POS 2MM
CONN HEADER VERT 18POS 2MM
CONN HEADER VERT 42POS 2MM
CONN HEADER VERT 34POS 2MM

CONN HEADER VERT 20POS 2MM
CONN HEADER VERT 18POS 2MM

CONN HEADER VERT 34POS 2MM
CONN HEADER VERT 42POS 2MM