| Numer części producenta : | M80-7032722 |
|---|---|
| Status RoHs : | RoHS niezgodny |
| Producent / marka : | Harwin |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN HEADER R/A 27POS 2MM |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | M80-7032722(1).pdfM80-7032722(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | M80-7032722 |
|---|---|
| Producent | Harwin |
| Opis | CONN HEADER R/A 27POS 2MM |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | M80-7032722(1).pdfM80-7032722(2).pdf |
| napięcie znamionowe | 120V |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Całun | Shrouded - 4 Wall |
| Seria | Datamate J-Tek |
| Rozstaw rzędów - łączenie | 0.079' (2.00mm) |
| Pitch-Mating | 0.079' (2.00mm) |
| Pakiet | Tube |
| Całkowita długość kontaktu | - |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 3 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 27 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole, Right Angle |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Kojarzonych Układanie Heights | - |
| Różnicowa transmisja danych | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |
| Wysokość izolacji | 0.358' (9.10mm) |
| Kolor izolacji | Black |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | Board Guide, Mating Flange |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 2.2A |
| Contact Type | Male Pin |
| Kształt kontaktów | Circular |
| Materiał styków | Copper Alloy |
| Długość kontaktu - post | 0.091' (2.30mm) |
| Długość łącznika - dopasowanie | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | 118.1µin (3.00µm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 29.5µin (0.75µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Post | Tin-Lead |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Header |
| Podstawowy numer produktu | M80-703 |
| Aplikacje | - |







DATAMATE J-TEK 3-ROW MALE HORIZO
DATAMATE J-TEK 3-ROW MALE HORIZO
CONN HEADER VERT 63POS 2MM
CONN HEADER R/A 45POS 2MM
CONN HEADER VERT 45POS 2MM
CONN HEADER VERT 51POS 2MM
CONN HEADER VERT 63POS 2MM
CONN HEADER VERT 51POS 2MM
CONN HEADER R/A 36POS 2MM
DATAMATE J-TEK 3-ROW MALE HORIZO