| Numer części producenta : | 90E32ERGI8 | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | IDT (Integrated Device Technology) | Stan magazynowy : | 4246 pcs Stock |
| Opis : | IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 90E32ERGI8 |
|---|---|
| Producent | IDT (Integrated Device Technology) |
| Opis | IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4246 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa | 2.8V ~ 3.6V |
| Napięcie - I / O Niska | 0.4V, 0.8V |
| Napięcie - I / O Wysoka | 2.8V, 3.6V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 48-TQFP (7x7) |
| Seria | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 48-TQFP |
| Inne nazwy | IDT90E32ERGI8 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Miernik Rodzaj | 3 Phase |
| Błąd pomiaru | 0.5% |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedancja wejściowa | 50 kOhm, 80 kOhm, 120 kOhm |
| szczegółowy opis | 3 Phase Meter IC 48-TQFP (7x7) |
| Obecny - Dostawa | 25mA |
| Podstawowy numer części | IDT90E32 |








IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP
IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP
IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP

IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP
IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP

IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP

IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP

IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP
IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP

IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP