| Numer części producenta : | MK3771-17R | Status RoHs : | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | IDT (Integrated Device Technology) | Stan magazynowy : | 5742 pcs Stock |
| Opis : | IC VCXO/PLL CLK SYNTHESZR 28SSOP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | MK3771-17R.pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | MK3771-17R |
|---|---|
| Producent | IDT (Integrated Device Technology) |
| Opis | IC VCXO/PLL CLK SYNTHESZR 28SSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 5742 pcs |
| Arkusze danych | MK3771-17R.pdf |
| Napięcie - Dostawa | 3.15 V ~ 3.45 V |
| Rodzaj | Clock/Frequency Synthesizer |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 28-QSOP |
| Seria | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście | 1:8 |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| PLL | Yes |
| Wydajność | CMOS |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Wkład | Crystal |
| Częstotliwość - Max | 108MHz |
| Przegroda / Mnożnik | No/Yes |
| Różnica - Wejście: Wyjście | No/No |
| Podstawowy numer części | MK3771-17 |







IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOP
IC CLK BUFFER 1:5 100MHZ 20QSOP
IC VCXO/PLL CLK SYNTH 8SOIC

IC VCXO/PLL CLK SYNTHESIZR 8SOIC
IC VCXO/PLL CLK SYNTH 8SOIC
IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOP
IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOP

IC VCXO/PLL CLK SYNTHESIZR 8SOIC

IC VCXO/PLL CLK SYNTHESZR 28SSOP
IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOP