| Numer części producenta : | XMC1201T038F0128ABXUMA1 |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Stan magazynowy : | 18982 pcs Stock |
| Opis : | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 38TSSOP |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | XMC1201T038F0128ABXUMA1.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | XMC1201T038F0128ABXUMA1 |
|---|---|
| Producent | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Opis | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 38TSSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 18982 pcs |
| Arkusze danych | XMC1201T038F0128ABXUMA1.pdf |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | PG-TSSOP-38-9 |
| Prędkość | 32MHz |
| Seria | XMC1000 |
| Wielkość pamięci RAM | 16K x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 128KB (128K x 8) |
| Peryferia | Brown-out Detect/Reset, I²S, POR, PWM, WDT |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Inne nazwy | SP001344608 |
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba I / O | 26 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 13 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Rozmiar EEPROM | - |
| szczegółowy opis | ARM® Cortex®-M0 XMC1000 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH PG-TSSOP-38-9 |
| Konwertery danych | A/D 16x12b |
| rdzeń Rozmiar | 32-Bit |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M0 |
| Łączność | I²C, LINbus, SPI, UART/USART |








IC MCU 32BIT 32KB FLASH 38TSSOP
Na stanie
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 40VQFN
Na stanie
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 38TSSOP
Na stanie
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 38TSSOP
Na stanie
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 24VQFN
Na stanie
IC MCU 32BIT 200KB FLASH 38TSSOP
Na stanie
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 38TSSOP
Na stanie
IC MCU 32BIT 200KB FLASH 38TSSOP
Na stanie
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 24VQFN
Na stanie
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 38TSSOP
Na stanie